Klasa druga przygotowała samodzielnie pyszne, zdrowe, drugie śniadanie.
Obfitowało ono w kolorowe kanapki, szpinakowe tortille, warzywne szaszłyki i smakowite koktajle owocowe.
Na pochwałę zasługuje samodzielność drugoklasistów i fachowość przygotowanych przekąsek.
Nad bezpieczeństwem pracy czuwała wychowawczyni – pani Katarzyna Podsiadlik.


