Zdrowie śniadanie w wykonaniu drugoklasistów.

Klasa druga przygotowała samodzielnie pyszne, zdrowe, drugie śniadanie.

Obfitowało ono w kolorowe kanapki, szpinakowe tortille, warzywne szaszłyki i smakowite koktajle owocowe.

Na pochwałę zasługuje samodzielność drugoklasistów i fachowość przygotowanych przekąsek.

Nad bezpieczeństwem pracy czuwała wychowawczyni – pani Katarzyna Podsiadlik.